Sorgulama İşlemleri

Trafik Şikayet Hattı

Trafik Şikayet Hattı; Trafik de araç kullanan her şoförün profesyonel olduğu elbette söylenemez. Elektronik Denetleme Sisteminin görüş alanı dışarısında bulunan yerlerde araç kullanan kişilerin yaptıkları kural ihlallerini gören duyarlı vatandaşların ihbar etmesi için trafik şikayet hattı görev yapmaktadır.

Trafik Şikayet Whatsapp Hattı

Whatsapp’ın giderek gelişim ve değişim göstermesinden ötürü hemen her işlem whatsapp üzerinden gerçekleştirilmektedir. Trafik Şikayet Hattı’nın Whatsapp numarası 0533 155 0 155 olarak belirlenmiştir. Bu numaraya Whatsapp dan yazarak gereken şikayetinizi ispatlı delilli yaptığınız takdirde gereken cevabı alacak ve kural ihlalinin yapılmasını önleyeceksiniz.

Trafik Şikayet Telefonu

Trafik şikayet hattı pek çok kişiden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak trafikte kural ihlali yapılmasını önlemek için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Bundandır ki oldukça duyarlı halkımız tarafından elektronik denetleme sisteminin bulunmadığı yerlerde kural ihlali yapan vatandaşların resmi veya videosu çekilerek Whatsapp üzerinden ihbar edilmektedir. 0552 155 0 155 numarası Trafik şikayet telefonudur.

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Trafik Polisi İhbar Telefonu

Trafiğin düzenini sağlamakla görevli olan ve insanların kazan yapma riskini ortadan kaldıran Trafik Polisi İhbar telefonu daha önce 154 numarasından hizmet vermekteydi. Ama yapılan değişikliklerle beraber 155 polis imdat numarasıyla 154 trafik polisi numarası birleştirilerek yalnızca 155 üzerinden hizmet verilecektir.

Yukarıda vermiş olduğumuz Whatsapp numaraları yalnızca İstanbul için geçerli olan numaralar olup, İstanbul genelinde hizmet vermektedir. İlerleyen zamanlarda Türkiye geneline de yayılacak olan bu sistem, kural ihlalini oldukça azaltacak gibi gözüküyor.

Trafik Şikayet Telefonu İzmir

Trafik şikayet telefonu İzmir İli için Whatsapp ihbar hattı numarası 0552 135 0 155 olarak belirtilmiştir.

Trafik Şikayet Whatsapp İzmir

Trafik şikayet whatsapp İzmir hattı 0552 135 0 155 numaralı telefonlardan şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Trafik Şikayet Whatsapp İstanbul

15 milyon nüfusa ulaşan Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul, EDS ve gezici ekiplerin yetersizliğinden dolayı trafik şikayet whatsapp İstanbul hattı olarak 0533 155 0 155 ve 0552 155 0 155 numaralarından şikayetlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Trafik Şikayet No

Trafik şikayet olarak Türkiye genelinde 155 alo polis hattını arayarak trafik kurallarını ihlal edenleri bildirebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu