devlet yardımı devlet destekleri kosgeb destekleri maddi yardım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu yapan vatandaşlarına, koronavirüs olmasıyla birlikte zorda kalan vatandaşlara sosyal yardım yapmaktadır. Bu tür yardımlar için kişiler yardım başvurusu nasıl yapılır aramaları yapmaktadır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu tür yardımlar için Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden ya da ALO 183 üzerinden başvuruları almaktadır. Yapılan başvurularda doğru bilgiler verilmesi gerekmektedir.

Bu tür yardımlarda değerlendirme süreci yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. Olumlu değerlendirme sonrasında verdiğiniz iletişim bilgilerinden geri dönüş yapılacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvuru Formu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru formunda istenen bilgiler olarak yardım yapacak kişinin kişisel bilgileri, iletişim bilgileri, çalışma durumu ve istediği yardım türüyle alakalı bilgiler istenmektedir.

Yardım başvuru formunda doğru bilgilerin verilmesi halinde olumlu sonuçlanma ihtimali de artacaktır. Detaylı bilgilendirmeyi başvuru esasında sorabilirsiniz.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama yapmak için e-devlet üzerinden ya da ALO 183 bilgi alabilirsiniz. E-devlet üzerinden bilgi alabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Bu tür giriş bilgileriniz yok ise online bankacılık aracılığıyla giriş yapabilirsiniz.

PTT merkezlerinden 2 TL karşılığında giriş bilgilerinizi de çıkartabilirsiniz. Bu şekilde giriş yaptığınızda Kayseri Büyükşehir Belediyesi arama yaparak gerekli sorgulamaları yapabilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tablet Yardımı ve Başvurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tablet Yardım başvuruları koronavirüs dönemiyle birlikte uzaktan eğitim başlamasıyla ihtiyaç sahibi ailelerinde aranan araç oldu.

Bu tür yardımlar için bağlı olduğunuz okul müdürlüğüne yada Kayseri  Belediye binasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tür yardımları belediyenin internet sitesi üzerinden takip sağlayabilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sosyal Destek Kartı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sosyal Destek Kartı zor durumda kalan aileler için aylık gıda ihtiyaç karşılaması verilen kart türüdür. Sosyal destek kartı başvurusu için Kayseri Büyükşehir Belediyesine giderek yada ALO 183 için destek bırakabilirsiniz.

Yapılan başvurularda başvuru şartları incelenerek hareket edilmektedir. Olumlu değerlendirilmesiyle birlikte iletişim bilgilerinden ulaşılarak sosyal kart verilecektir. Sosyal Kart sayesinde büyük marketlerde kullanabileceğiniz limit tanımlanarak aylık gıda alışverişi sağlayabileceksiniz.

Kayseri Melikgazi Belediyesi Yardım Başvurusu

Kayseri Melikgazi Belediyesi Yardım Başvurusu yapabilmek için belediye yada ALO 183 üzerinden detaylı bilgi alarak yapabilirsiniz. Yapılan yardımlar yapabilmesi için gerekli şartları karşılayan kişilere göre seçim yapılmaktadır.

Belirlenen düzeyde aile içerisinde çalışan olmayan ve geçim zorluğu çeken kişilere öncelik tanınmaktadır. Başvurular yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri Melikgazi Belediyesi Doğum Yardımı

Kayseri Melikgazi Belediyesi Doğum Yardımı yeni doğum aile için yardım paketi vermektedir. Temel ihtiyaçları karşılayacağı şekilde yardım sağlayarak aile bir nevi destek sağlamaktadır.

Bu tür yardımlar belli dönemler içerisinde yapılmaktadır. Başvuruları yapabilmek için belediye üzerinden yaparak başvuruları sağlayabilirsiniz.

Kayseri Melikgazi Belediyesi Sosyal Yardımlaşma

Kayseri Melikgazi Belediyesi Sosyal Yardımlaşma yardımları devam etmektedir. Yapılan yardım sayesinde zor durumda kalan ailelere sosyal destek sağlanmaktadır.

Yapılan yardım gıda üzerine kurulmaktadır. Bu sayede ailenin temel ihtiyacını karşılayarak destek sağlanması amaçlamaktadır. Bu tür başvurular için Melikgazi Belediyesi Belediyesine giderek ya da ALO 183 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Kocasinan Belediyesi Yardım Başvurusu

Kayseri Kocasinan Belediyesi Yardım Başvurusu yapmak isteyen kişiler belediye merkezlerine giderek ya da yardım başvuru hattı ALO 183 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu tür yardımlar başvuru şartları altında inceleme altına alınacaktır.

Yapılan yardım amacı ailenin temel gıda ihtiyaçlarını sağlayarak kalkınmayı sağlaması amaçlanmaktadır. Başvuru sırasında sorunsuz bir şekilde bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Yapılan başvuru olumlu olması halinde iletişime geçilerek yardımlarınız başlanacaktır.


Yorumlar

 1. Selma dedi ki:

  Sayın belediyemizden ramazan paketi istiyorum lutfen

 2. Selma dedi ki:

  Sayın belediyemizden ramazan paketi istiyorum lutfen üç tane çocuğum var kıyafet yardimi nakli yardım istiyorum

 3. Mevlüt dedi ki:

  Gıda yardımına ihtiyacım var

 4. Bekir dedi ki:

  Gıda yardımına ihtiyacım var asgari ücret le çalışıyorum ev kira

  1. Hülya dedi ki:

   Lutfen maddi manevi desteginizi bekliyorum kucuk cocugum var gida yardimin ihtiyacim var

 5. Funda Aydın dedi ki:

  Iki çocuğum var eşimden ayrıldım esim çocuklarımi arayıp sormuyor iki çocuğumla bahsetmeye calisiyorumevim kira su an çalışmıyorum az da olsa sizden destek istiyorum gıda kira yardımı ne olursa desteğinizi bekliyorum

 6. Sezer dedi ki:

  Gıda yardımı istiyorum pandemiden dolayı çalışmıyorum evim kira kredi vediğer taksitlerim var ödemede zorla mıyorum ek bir gelirim yok kredi borcum var diyer borçların var çok zor durumdayım

 7. savaş dedi ki:

  belediyemizden ramazan gıda yardımı istiyorum.

 8. Dogan dedi ki:

  İaşe yardım talebinde bulunduk tık yok

 9. Ahmetdurmuş dedi ki:

  Selamin aleykum başkanım ben mithat paşa mahallesinde ikamet ediyor erkek beraberliği yapıyorum ve 5 kişilik bir aileye bakmakla hükümlüyüm malumunuz pandemi dolayısiyla iş yerim kapalı bulunmakta şu mübarek ramazan ayında cebimizde harçlığım bile kalmayıp çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyorum,sizde uygun görürseniz utanarak ?? yardımlarınızı temenni ediyorum,ve birde 4 adet evimin şu faturası mevcut ödiyemiyirum saygılarımla allaha emanet olun ???

 10. FERHAT UÇAK dedi ki:

  Kolay gelsin ben uzun zamandır çalışmıyorum ve şuan durumum yok iki çocuğum var elinizden öper bana da yardımcı olmanızı rica ediyorum gerçekten durumum yok bi gelirimde yok yetkililerden çok rica ediyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum sağlıcakla kalın

 11. Leyla günlü dedi ki:

  Ben çok mağdurum bu sene mobilbankacilik tarafından yüklü miktarda dolandırıldım eşim asgari ücret alıyor yarıdan fazlası krediye kesiliyor diğer yarısıyla ev kirası su parası elektirik ve evin gecimi bizi çok zorluyor çoğu yere başvurdum ihtiyacınız yok diye red geldi ihtiyacım olmasa neden yazayım eşim sigortalı çalışıyor diye bizim erzaga ve diğer şeylere ihtiyacımız yok mu ben çevremde benden çok çok durumu iyi insanları görüyorum onlara hertürlü yardımda bulunuyorsunuz ama benim ihtiyacım var her yerden red geliyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 12. Ülkü dedi ki:

  Nakdi yardım a ihtiyacım var

 13. ZEHRA DAĞ dedi ki:

  lütfen maddi manevi yardim istiyorum çok zor durumdayız ohlum ve ben çok rahatsızız bir an önce tedavi görmemiz gerekiyor noglur el uzatin

 14. ZEHRA DAĞ dedi ki:

  lütfen maddi manevi yardim istiyorum çok zor durumdayız ohlum ve ben çok rahatsızız bir an önce tedavi görmemiz gerekiyor noglur el uzatin çok ihtiyacımız var 4 coxugum var durum kötü kira faturalar kızımın süt bez parasi caresiziz