Sorgulama İşlemleri

İsimden Telefon Numarası Bulma

İsimden Telefon Numarası Bulma; Teknolojinin giderek gelişim göstermesiyle beraber telefon kullanımı da artış göstermiştir. Bundan ötürü zaman zaman telefonlarımıza hiç tanımadığımız kişiler tarafından da aramalar gelmektedir.

Numaradan isim bulma işlemi yapıldığı gibi, isimden de birinin telefon numarasını bulmanız mümkündür. Peki nasıl?

İsimden Numara Sorgulama

Cep telefonu ve sabit telefon sahipleri artık isimden numara sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Numaranın sahibine ücretsiz ve çok kolay ulaşmanız artık mümkün hale gelmiştir.

İsimden Telefon Numara Bulma 11880

İsimden telefon numara bulma 11880 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken iş numarayı operatöre doğru bir şekilde aktarmanız olacaktır.

Telefon numarası gizli değilse isimden telefon numara bulma yöntemini kullanmış olacaksınız.

İsimden Telefon Numarası Öğrenmek

İsimden telefon numarası öğrenmek için öncelikle sizi arayanın gizli numara olmamış olması gerekmektedir. Eğer gizli numaradan sizi arıyorsa kesinlikle numaranın sahibini bulmanız mümkün değildir. Ancak savcılık kararı ile bu işlem mümkün hale gelmektedir.

Cep telefonunuza gizli numaradan ulaşılmasını istemiyorsanız *100# yazarak bilinmeyen numaralara cep telefonunuzu kapatmış olacaksınız.

İsimden Telefon Numarasını Nasıl Bulabilirim

Adını soyadını bildiğimiz birinin telefon numarasını bulmak istiyorsak eğer bazı yöntemler bulunmaktadır. Tabi bu yöntemler tüm operatörler için farklılık göstermektedir.

Önceden televizyonlarda 18880 numarası yayınlanır bilinmeyen numaraları bilme servisi olarak adlandırılırdı. Şimdide tüm operatörlerin kendine ait bilinmeyen numaraları bulma servisi mevcuttur.

İsimden Numara Bulma Turkcell

Bilinmeyen Numaralar Servisi üzerinden isimden telefon numarası bulma işlemini Turkcell operatör tarafından nasıl gerçekleştirilmektedir diye merak ediyorsanız sizin merakınızı gidereceğiz.

Turkcell hattınız üzerinden 11832’yi arayarak bilinmeyen numaralar servisi müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Müşteri temsilcisine numarasını bulmak istediğiniz kişinin adını söylediğiniz takdirde numarayı size söyleyeceklerdir.

İsimden Numara Bulma Vodafone

İsimden numara bulma Vodafone için 11842 arayarak online hizmetler servisinden yararlanıp numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

İsimden Numara Bulma Türk Telekom

İsimden numara bulma Türk Telekom kullanıcıları için artık çok basit bir hal almıştır. Önceden rehber defterine isimleri alfabetik sıra ile yazmaktaydık. Artık gelişen teknoloji sayesinde bu işle tek tıkla gerçekleşmektedir.

Türk Telekom aboneleri 11811 numaralı hattı arayarak ya da Türk Telekom Rehber ttrehber online işlem merkezini ziyaret ederek isimden telefon numarası bulabilmeniz mümkündür

İsimden Numara Bulma

İsimden numara bulma işlemi önceleri zorlu bir işlem olsa da günümüzde oldukça kolay bir işlemdir.

Her operatörün kendisine ait bir bilinmeyen numaralar servisi olduğundan ötürü ücretli veya ücretsiz olarak isimden numara bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İsimden Telefon Sorgulama

Numaradan isim sorgulama işlemi her ne kadar kolay bir iş olsa da isimden telefon sorgulama işlemi de insanları bir o kadar yormakta ve zorlamaktaydı.

Operatörler tarafından getirilen yenilikler ve her operatöre ait olan bilinmeyen numaralar servisi sayesinde gerek ücretli olarak gerek ise ücretsiz olarak istediğiniz numarayı bulabilirsiniz.

Ama bu işlemi yalnızca adını soyadını ve yaşadığı yeri bildiğiniz kişiler için gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat