devlet yardımı devlet destekleri kosgeb destekleri maddi yardım

İcralık Olana 36 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık Olana 36 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık olana 36 aya kadar vadeli kredi imkanı bankalarda dönemsel olarak geliyor. Bu sayede kişiler borçlarını bir noktaya toparlama sağlayarak ödemelerinde ve sicilini düzeltme imkanı sağlıyor.

Ancak bu durum kişiye durum değişiklik göstermektedir. Bankalarla çalışma oranına göre kredi olanakları verilmektedir. Kişilerin kredi limitine göre hareket edilerek krediler verilmektedir.

İcralık Olana 36 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık olana 36 aya kadar vadeli kredi verilirken, kişinin icralık olmasına rağmen sicil düzeltme işlemlerine girişmiş ve ödemeleri düzgünse bankalar tarafından olanak açılmaktadır. Bu tür olanakları ilk olarak devlet bankaları üzerinden yapmanız daha iyi olacaktır.

Diğer imkan olarak da daha önceden çalışmış olduğunuz ancak ödemelerini aksatmadığınız banka üzerinden yapmanız size olanak sağlayacaktır. Bankalar olarak borç kapatma kredisi veren listesi olarak;

  • Aktif Bank
  • QNB Finansbank
  • Fiba Banka
  • Odea Bank
  • Akbank yer almaktadır.

İcralık Olana Kredi Verilir Mi?

İcralık olana kredi verme olasılığı bulunmaktadır. Ancak bu durum kişinin kredi notu ve bankalarla olan ilişkisine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu durum için ilk olarak ödemeleri düzgün hale getirmeniz gerekmektedir.

Banka ödeme düzenine bakarak hareket etmektedir. Çalışmış olduğunuz bankada belli bir miktar para da bulundurmanız da yararınıza olacaktır. Bu tür krediler teminat olarak belli bir para olarak göstermeniz başvuruyu olumlu yönde etkileyecek faktörlerden biri olarak görünmektedir.

İcralık Olana 36 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık Olana Kredi Kartı

İcralık olan kredi kartı verme olasılığı olarak düşük limitli kredi kartları seçim yapabilirsiniz. Ödemeleri düzgün yapılmasıyla birlikte otomatik limit artırma işlemi yaptırırsanız zaman içerisinde limitinizi yükseltecektir.

Bu tür işlem için kredi kartı çıkarttığınızda çağrı merkezi üzerinden otomatik limit artırımı talebinizi ileterek sağlayabilirsiniz. Bu sayede ileri zamanlarda yüksek kredi kartı limitine ulaşabilirsiniz.

İcralık Olanın Sicili Nasıl Düzelir?

İcralık olanın sicili nasıl düzelir? İcralık olan sicili ödeme düzeni olmasıyla birlikte sağlanmaktadır. Ödeme düzeni sağlanmasıyla birlikte kredi kartınızı aktif olarak kullanılarak dönem borcunuzu sürekli ödeme yapılmasıyla birlikte kredi notunu yüksek olarak etkileyecektir.

Düşük kredi tutarınız varsa erken kapatmanız da bu durumu etkileyecektir. Yapılandırma borcunuz varsa direk olarak kapatmanız daha fazla kredi puanı etkilemektedir. Hatta belli zamanlar içerisinde düşük kredi çekip erken kapatmanız da bankalarla olan ilişkinizi yükseğe taşıyacaktır.

Kredi Sicili Nasıl Düzelir? İşte Tüm Detaylar…


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.